Yellow - alternatywne drukowanie
Start | O firmie | O ofercie | Regulamin | Wysyłki | Kontakt | Katalog
wszędzie w towarach
pełna paleta barw
nowoczesne rozwiązania
barwy pełne energii
Witamy w naszym sklepie, aby dokonać zakupów Zaloguj się lub Zarejestruj się . | Zamówiłeś na kwotę: 0.00 pln | Twój koszyk
Twoja lokalizacja: Start > Regulamin
ofeta
|
Publikacje
|
Regulamin
 1. Realizacja sprzedaży w sklepie www.twojetusze.pl odbywa się według poniższego regulaminu. Złożenie zamówienia w sklepie  oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

 2. Z oferty sklepu www.twojetusze.pl może korzystać każdy, kto posiada zdolność do czynności prawnych.

   Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep oraz prośbę o potwierdzenie zamówienia.

 3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do   sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
  b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - po tym, jak na konto sklepu wpłyną pieniądze od klienta, nie dotyczy indywidualnych umów z Klientami hurtowymi.

 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury lub paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie e-mailem pod adresem biuro@twojetusze.pl . Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 6. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

 7. Sklep www.twojetusze.pl ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży produktu wybranego przez Klienta nie później niż na 2 dni przed terminem realizacji zamówienia. O fakcie odstąpienia od umowy Klient zostanie niezwłocznie powiadomiony pocztą elektroniczną na adres e-mail podany przez Klienta w zamówieniu lub telefonicznie przez pracowników sklepu.

 8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 9. Do każdego zamówienia wystawiana jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Dokument VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 11. Koszt dostawy jest zawsze wyświetlany podczas składania zamówienia. Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy.

 12. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
 13. Przesyłki dostarcza:
  Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy 2 dni
  DPD - Przesyłka kurierska, czas dostawy 1 dzień roboczy

 14. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  a) przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier; 
  b) przelewem bankowym na konto sklepu. Na przelewie w polu tytułem prosimy podać numer zamówienia.

 15. Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji przy użyciu środka porozumiewania się na odległość (telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej) stanowi przyjęcie oferty według treści oświadczenia złożonego przez sklep i decyduje o chwili zawarcia umowy. Od momentu zawarcia umowy informacja o jej istotnych elementach, tj. o asortymencie i cenie wiąże oferenta. Niezależnie od powyższego, w razie zmiany asortymentu lub ceny poszczególnych produktów w czasie pomiędzy złożeniem zamówienia a przyjęciem go do realizacji, Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu, aż do momentu realizacji zamówienia.

 16. Dokument sprzedaży jest zawsze zgodny z cena sprzedaży obowiązując w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.
 17. Minimum logistyczne przy zamówieniach hurtowych to 300 zł netto.

 18.  Po odbiorze przesyłki ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić do sklepu www.twojetusze.pl . Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14-stu dni liczonych od daty zakupu, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, nie był używany i nie nosi śladów użytkowania. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą (w przypadku zaksięgowania jej kopią) lub paragonem, w oryginalnym opakowaniu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 19. Wszystkie dane dotyczące produktów tzn. opisy oraz zdjęcia są zgodne z danymi katalogowymi producentów. www.twojetusze.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów. Wszystkie wymienione produkty oraz nazwy są używane wyłącznie w celach handlowych i są zastrzeżonymi znakami towarowymi producenta. Klient składając zamówienie akceptuje powyższy regulamin.

 20. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.


"YELLOW"
ul. Wojska Polskiego 84c/21
(vis a vis "Mrowiska")
Zielona Góra
Zapraszamy.:
Pn.-Pt. 9.00-17.00
Sobota 9.00-13.00
tel/fax.:+48 68 475 77 20
» na górę » Start © Yellow :: Tusze : Tonery : Regeneracja : Uzupełnianie : HP : Lexmark : Epson : Canon : Zamienniki :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia